20.03.2016

Окружно такмичење из Енглеског језика

Електротехничка школа „Миладин Поповић“ у Сушици је у суботу, 20.03.2016., била домаћин и организатор Окружног такмичења из страних језика. Учешће на такмичењу су, поред наша 3 ученика, узели и ученици Економско – трговинске школе Приштина, Гимназије Приштина и Медицинске школе. Ученици наше школе су и на овом такмичењу, једном у низу општинских и окружних такмичења одржаних у протеклом периоду, остварили веома запажене резултате. У категорији такмичара за енглески језик, наш ученик Ристић Страхиња убедљиво је освојио прво место на такмичењу, остваривши 31 од максималних 40 бодова. Ученици Савић Марко, и Маринковић Дарко су у истој категорији такође остварили запажене резултате, освојивши четврто и пето место на такмичењу.

Честитамо нашим ученицима и осталим учесницима такмичења на оствареним резултатима и показаном високом нивоу знања из Енглеског језика, а колегама који су узели учешће у организацији и спровођењу такмичења се захваљујемо на сарадњи и помоћи.